Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slovník

14. 12. 2009


Hemeroidy- onemocnění cévního systému které spočívá v rozšíření a zápalu žíly v konečníku.Dělíme je na VNITŘNÍ HEMEROIDY-vznikají 3-4 cm od análního otvoru.

a na VNĚJŠÍ HEMEROIDY-malé hrudky kolem řitního otvoru


Zácpa-je zvláště nepříjemná záležitost.Projevuje se to tak že prostě ze sebe nemůžete na WC nemůžete nic vypudit.Proto se užívají projímadla.

Prdelní oškvarky-vznikají špatným vytřením řitního otvoru a pak se vám tam udělají malé oškarky které je třeba odstranit.Doporučujeme Rybelku.

Vrásečník-Je velice důležitá část těla,pro nás asi ta nejdůležitější.Je to v podstatě to samé co řitní otvor ale + ty vrásky okolo.o vrásečník se musíte starat a nezanedbávat ho aby Vám dobře sloužil a vykonával správně svoji práci a nebyl opruzený či zduřený.

Toaletní papír-Většinou v podobě role.Používáme ho k řádnému vytření řitního otvoru + zabraňujeme tak vzniku Prdelních oškvarků = velmi důležitá věc která nesmí chybět na žádném záchodě.

Poťahnutí-Přirozený děj člověka.Známe pod jménem PRD.Všichni to dělají a dělat musí.Všichni jsme už od narození Přirození Ťahači.

Kokyla-Už i naši dědečkové říkaváli ,,Počkej jdu ze sebe vypudit Kokylu" jen nám teď asi tedy jasné o co jde. Kokylářům zdar!

Průjem-Ošemetná věc.Opak zácpy,jde o děj při kterém prostě musíte jít na záchod,mnohdy v nepříjemných situacích třeba když v supermarketu stojíte ve frontě a najednou to na vás příjde,začnete zmatkovat a ,,PFFFF" je to v trenclích.Proto užíváme ,,Černé uhlí"

Osvěžovač vzduchu-Další velmi nezbytná věc! Situace:O Vánocích čekáte náštěvu,jste přejedeni cukrovím a ten bramborový salát vám taky moc dobře neudělal,jdete proto na záchod a tlačíte v tom!,,Crrr" Přítel je za dveřmi!kdo vám pomůže?Osvěžovač Bries one touch! Situace je tedy pro tentokrát zachráněna!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář